Blog

PhpStorm 2017.1.2 Lisans hatası CNEKJPQZEX has been cancelled

PhpStorm 2017.1.2 Lisans hatası. The license CNEKJPQZEX has been cancelled. Windows Host dosyasına 0.0.0.0 account.jetbrains.com yazıyoruz.   https://support.rackspace.com/how-to/modify-your-hosts-file/

Devamını Oku

Exmutter.com Yeni Sosyal Medya Yayında

Sosyal Medya fark oluşturacak diğer sosyal medyalardan farklı odaklı haber ve forum içerikli yeni bir ağ ve bu ağda hem sohbet hem paylaşım hemde haberini yapabileceğin güzel bir sosyal ağ. www.exmutter.com aynı zamanda güncel haberleri ve son dakika haberlerini bünyesinde barındırarak haber yayınında geride kalmamala beraber exmutter farkını ortaya koyarak haberlere yorum yapabilme beğenebilme vb diğer işlemlerini yapabileceğiniz güzel bir sosyal ağ.

Devamını Oku

17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi

1999 Gölcük Depremi, İzmit Depremi, Marmara Depremi ya da 17 Ağustos 1999 depremi, 17 Ağustos 1999 sabahı, yerel saatle 03:02'de gerçekleşen, Kocaeli/Gölcük merkezli deprem. Richter ölçeğine göre 7,5 Mw büyüklüğünde gerçekleşen deprem, büyük çapta can ve mal kaybına neden olmuştur.

Devamını Oku

Facebook'ta otomatik başlayan videolardan sıkıldınız mı ? Çözüm burada !!

Facebook'un son yaptığı güncellemede  reklam, paylaşım vb videoları otomatik olarak sayfada oynamaya başlıyor. İstemediğiniz videoları bir kısmıda olsa izlemek zorunda kalıyorsunuz  ve özellik yüzünden mobil kullanıcıları data paketleri olumsuz etkileniyor. Bu özelliği Facebook Web, IOS ve ANDROID uygulamalarında nasıl devredışı bırakacağını anlatacağım.

Devamını Oku

Çok Yakında (Ne Nerede)

Tüm alt yapıları ile hali hazırda olan Ne Nerede blog tarzında arama sitesi çok yakında hizmete girecektir. Aradığınız il, ilçe, mekan vb yerlerin haritada yeri ve hakkında bilgisi yer alan bir blog.

Devamını Oku
« < 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > »